Miejsca pracy

    Sprzątanie lub mycie maszynowe - Polska - EVER GRUPA

    EVER GRUPA
    EVER GRUPA Polska

    2 tygodnie temu

    Firma z branży usług utrzymania czystości zatrudni dokładną osobę do serwisu sprzątającego.

    Sprzątanie lub mycie maszynowe - stała praca dla Pani/Pana

    Obowiązki

    • utrzymanie czystości w centrum handlowym (korytarze, przeszklenia, toalety i pozostałe) - zapraszamy Panie
    • Obsługa maszyny czyszczącej w centrum handlowym (mycie maszynowe posadzki) - zapraszamy Panów
    • Zimą: obsługa traktorka do odśnieżania terenu zewnętrznego galerii handlowej

    Wymagania

    • dokładność, punktualność
    • umięjętności techniczne - mile widziane

    Oferujemy

    • przeszkolenie, odzież robocza
    • długoterminowe zatrudnienie
    • umowa zlecenie, 27zł brutto/h
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
    • możliwość pracy dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
    • zadzwoń
    • wyślij sms o treści KOŁOBRZEG
    • zgłoś się za pomocą portalu

  • Inwork Sp. z o.o. Polska

    Inwork Sp. z o.o. realizuje projekty HR na polskim rynku pracy. Nasze rozwiązania dostosowujemy do wymagających realiów obecnego rynku pracy. Oferujemy szereg efektywnych i elastycznych usług z zakresu HR. · Pracownik do prac porządkowych · Gdzie? Łódź ul. Św. Teresy 94 · Masz do ...