Małuszów

    Szef Zmiany w Magazynie - Małuszów, Polska - DSV

    DSV
    DSV Małuszów, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 3 dni temu

    DSV background
    Opis

    Time Type:

    Full Time

    ZADANIA:
    · Kierowanie i organizowanie pracy zespołu - pracowników magazynu na zmianie.
    · Organizowanie zadań związanych z obsługą magazynową w zakresie cross-dock i logistyki.
    · Zapewnienie bezpieczeństwa pracowników i towarów.
    · Nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących wewnętrznych regulacji i przepisów prawa.
    · Wsparcie dla systemów WMS i Cargolink w celu prawidłowego zarządzania procesem magazynowym podczas zmiany.
    · Fizyczne operacje w magazynie: kompletacja towarów, foliowanie, załadunek, rozładunek, transport wewnętrzny towarów, układanie towarów na regałach i / lub miejscach magazynowych.
    · Przeprowadzenie programu adaptacyjnego dla nowo zatrudnionych pracowników magazynu.
    · Udział w tworzeniu harmonogramów pracy.
    · Odpowiedzialność za zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości realizacji procesów magazynowych.
    · Nadzór nad utrzymaniem czystości i porządku w magazynie.

    DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI ...
    · Mieć doświadczenie w kierowaniu pracą zespołu magazynowego,
    · Jesteś gotowy do pracy w magazynie wysokiego składowania,
    · Posiadasz uprawnienia i doświadczenie w kierowaniu wózkami widłowymi (UDT),
    · Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym.

    NASZA OFERTA:
    · Umowa o pracę
    · Prywatna opieka medyczna
    · Karta sportowa
    · Motywacyjny system wynagradzania
    · Szkolenia wewnętrzne
    · Bonusy wakacyjne
    · Work-life balance

    DSV – Global transport and logistics

  • DPDgroup

    Kierownik Zmiany

    DPDgroup Gorzów Wielkopolski, Polska

    Twój zakres obowiązków: · planowanie, organizacja i nadzór nad realizacją zadań, · wyznaczenie celów operacyjnych podległym pracownikom funkcyjnym, · kontrola pracy w Magazynie oraz jej zgodności z obowiązującymi procedurami, · kontrola wskaźników efektywności procesów logistycz ...

  • Ideal Grupa

    KOMISJONER w DHL

    Znalezione w: beBee S2 PL - 1 dzień temu

    Ideal Grupa Kostrzyn nad Odrą, Polska W pełnym wymiarze godzin

    KomisjonerZacznij pracę jako Komisjoner/order picker na magazynie logistycznym DHL w Niemczech. Wyjedź do pracy sam lub z kolegą · Wynagrodzenie: euro brutto miesięcznieMiejsce pracy: okolice KasselCo będzie należało do Twoich zadań? Transport wewnętrzny paczek po magazynie wózki ...