Warsaw

    Projektant mostowy - Warsaw, Polska - Grupa Unibep

    Grupa Unibep
    Opis

    Zakres obowiązków

    · Opracowywanie projektów i rozwiązań projektowych zgodnych z indywidualnymi wymaganiami Zamawiającego

    · Współpraca z zespołem wielobranżowym na wszystkich etapach procesu projektowego, od przygotowania oferty, poprzez przygotowanie Projektu Budowlanego i Projektu Wykonawczego, aż po Nadzór Autorski

    · Ocena rozwiązań projektowych

    · Opracowanie/weryfikacja przedmiarów mostowych

    · Opracowywanie/weryfikacja dokumentacji technicznej

    · Opracowywanie/weryfikacja obliczeń, analiz, symulacji, ekspertyz

    · Uczestniczenie w radach technicznych budowy

    · Nadzór nad asystentami w tym delegowanie zadań oraz monitorowanie postępów

    · Śledzenie najnowszych trendów, technologii i norm w przedmiotowej dziedzinie

    · Przygotowywanie raportów i prezentacji

    · Dbanie o bezpieczeństwo i jakość

    · Uczestniczenie w szkoleniach i warsztatach

    Wymagania

    · Posiadanie uprawnień w specjalności inżynieryjnej mostowej bez ograniczeń

    · Wykształcenie wyższe kierunkowe

    · Zaawansowana znajomość specjalistycznego oprogramowania branżowego

    · Zaawansowane umiejętności związane z obsługą programów typu CAD/MES/BIM

    · Bieżąca znajomość przepisów, norm, standardów oraz umiejętność ich interpretacji

    · Ciągłe pogłębianie swojej wiedzy

    Dodatkowe atuty

    · Umiejętność rozwiązywania skomplikowanych problemów

    · Umiejętność pracy pod presją

    · Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu

    · Umiejętność pracy w zespole, delegowanie zadań i monitorowania postępu prac

    · Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem

    Oferujemy

    Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    · Rozwój w spółce notowanej na GPW

    · Niezbędne narzędzia do pracy, tj. sprzęt i oprogramowanie

    · Pracę w systemie hybrydowym

    · Możliwość realnego wpływu na kształtowanie Biura Technicznego, udział w ciekawych projektach rozwojowych

    · Wspierającą atmosferę pracy

    · Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, program wsparcia pracowników

  • Jacobs

    Projektant Mostowy

    1 dzień temu

    Jacobs Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin-Regular

    Projektant Mostowy (K/M/X)-(BIE0003FM) Your Impact: Jesteśmy międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi. W ramach globalnego centrum projektowego z oddziałami w Krakowie i Warszawie ...