Ciechanów

    Kucharz - Kucharka w Hotelu Biały Gościniec - Ciechanow, Polska - CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA

    CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA
    CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA Ciechanow, Polska

    1 dzień temu

    Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem - dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

    Do naszego zespołu w Hotelu Biały Gościniec poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Kucharz - Kucharka w Hotelu Biały Gościniec

    Miejsce pracy: Ciechanów

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie posiłku zgodnie z obowiązującymi standardami,
    • odpowiedzialność za całokształt pracy kuchni,
    • utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy,
    • dbałość o dobre jakościowo produkty pobierane do przygotowywania posiłków oraz o bezpieczeństwo żywności.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. zawodowe, preferowany kierunek gastronomiczny,
    • Doświadczenia na wskazanym stanowisku,
    • Dyspozycyjność - gotowość do pracy zmianowej - dwie zmiany - niektóre weekendy,
    • Umiejętność dobrej organizacji pracy,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Samodzielność i odpowiedzialność,
    • Kreatywność i poczucie estetyki.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • przyjazną atmosferę pracy
    • ubezpieczenie grupowe PZU