Łódź

    Pielęgniarka pracownia endoskopowa w Łodzi - Łódź, Polska - e-work HR Company Poland Sp. z o.o

    Firma e-work HR Company Poland aktualnie prowadzi rekrutację do szpitala w Łodzi poszukuje Pielęgniarek do pracowni endoskopowej

    Obowiązki:

    - udzielanie pacjentom świadczeń pielęgnacyjnych, zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych, zgodnie z kwalifikacjami, aktualną wiedzą medyczną, dostępnymi metodami i środkami, z zasadami etyki zawodowej ze szczególną starannością oraz przyjętymi standardami w oddziale
    - wykonywanie zleceń lekarskich zgodni
    - e z obowiązującymi procedurami, zajmowanym stanowiskiem, specyfiką komórki organizacyjnej świadczącej usługi medyczne
    - prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami
    Wymagania:

    - wykształcenie kierunkowe
    - aktualne prawo wykonywania zawodu
    - ukończony kurs specjalistyczny z zakresu endoskopii- warunek konieczny
    - obsługa komputera
    - doświadczenie zawodowe w zakresie interny
    - umiejętność pracy w zespole
    Oferujemy:

    - współpraca w formie UZ lub B2B
    - możliwość wyboru pojedynczych dyżurów, zgodnie z dyspozycyjnością
    - stawka godzinowa 70,00 zł brutto
    - dyżury dzienne (7:00 - 19:00)

    JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANA/ ZAINTERESOWANY PROŚBA O APLIKACJE WRAZ Z CV.
    ZADZWONIMY I POROZMAWIAMY O OFERCIE PRACY.

    Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e- Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

    Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.

    Sektor: Służba zdrowia

    Zawód/Specjalizacja: Służba zdrowia

    Rodzaj zatrudnienia: Stała praca

  • e-work HR Company Poland Sp. z o.o Łódź, Polska

    Firma e-work HR Company Poland aktualnie prowadzi rekrutację dla : · Szpitala w Łodzi poszukujemy Pielęgniarek: pracownia endoskopowa, oddział chirurgii ogólnej, naczyniowej, laryngologiczny, chorób wewnętrznych, blok operacyjny oraz izba przyjęć. · Szpital w Zgierzu: Oddział Cho ...