Samodzielna Księgowa

    Samodzielna Księgowa - Gdynia, Polska - RW DEKRET Biuro Rachunkowe

    RW DEKRET Biuro Rachunkowe
    RW DEKRET Biuro Rachunkowe Gdynia, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Księgowość / Finanse
    Opis
    Zakres obowiązków:

    samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów biura rachunkowego,

    zamykanie miesiąca,

    obliczanie zaliczek na podatki CIT/PIT,

    sporządzanie deklaracji VAT, VAT-UE, plików JPK.

    Wymagania:

    wykształcenie średnie,

    znajomość programu Symfonia FK oraz doświadczenie pracy w biurze rachunkowym przy prowadzeniu pełnych ksiąg rachunkowych mile widziane, choć to nie warunek.

    Oferujemy:

    samodzielne stanowisko z daleko rozumianym samorozwojem w zawodzie Księgowego,

    praca w bardzo zgranym zespole i w miłej atmosferze, w dobrze skomunikowanym miejscu.

  • RW DEKRET Biuro Rachunkowe

    RW DEKRET Biuro Rachunkowe Gdynia, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:wykształcenie średnie, · znajomość programu Symfonia FK oraz doświadczenie pracy w biurze rachunkowym przy prowadzeniu pełnych ksiąg rachunkowych mile widziane, choć to nie warunek. · Zakres obowiązków:samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów biura rachunkowe ...

  • LeasingTeam Group Gdynia, Polska

    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie reali ...