Telefoniczny Doradca/Doradczyni Klienta Biznesowego - Opole, Polska - UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.

    UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.

    Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

    Od ponad 22 lat specjalizujemy się w obsłudze klienta oraz wielokanałowej sprzedaży produktów i usług, a także realizujemy kluczowe projekty dla największych firm w Polsce i na świecie.

    Nie masz problemu w nawiązywaniu kontaktów? Chcesz zdobyć doświadczenie w sprzedaży? Jesteś pozytywnie nastawiony na rozwój? Aplikuj do nas

    Telefoniczny Doradca/Doradczyni Klienta Biznesowego

    Miejsce pracy: Opole

    Twoje zadania:

    • Analiza potrzeb klienta i dopasowanie oferty,
    • Sprzedaż produktów i usług,
    • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

    Oczekujemy od Ciebie:

    • Dyspozycyjności min. 100 godzin w miesiącu,
    • Komunikatywności,
    • Zaangażowania w wykonywanie obowiązki,
    • Chęci rozwijania się w umiejętnościach sprzedażowych.

    Oferujemy:

    • Profesjonalny pakiet wdrożeniowy na start,
    • Gwarantowaną stawkę godzinową 27,70 zł brutto + premię za wyniki,
    • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym,
    • Konkursy z nagrodami,
    • Elastyczny grafik, dostosowany do Twoich potrzeb,
    • Biuro w centrum Opola,
    • Pracę w młodym zespole,
    • Możliwość awansu w strukturach firmy.

    Nie czekaj i już teraz prześlij nam swoją aplikację