Radom

    Marketing Manager - Radom, Polska - HireWise - Rekrutacja w Sprzedaży i Marketingu

    HireWise - Rekrutacja w Sprzedaży i Marketingu
    HireWise - Rekrutacja w Sprzedaży i Marketingu Radom, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 5 dni temu

    Naszym klientem jest rozwijający się producent odzieży ochronnej, który liczy obecnie około 100 utalentowanych pracowników. Firma kieruje swoją ofertę nie tylko do klientów krajowych, ale również do partnerów zagranicznych z sektorów produkcyjnego, technicznego i instalatorskiego.

    Poszukujemy profesjonalisty z obszaru marketingu, który poprowadzi zespół strategicznie, skupiając się na analizie danych. Aplikuj, aby być kluczowym graczem w kształtowaniu skutecznej strategii marketingowej i wspieraniu rozwoju firmy

    Zakres obowiązków

    • Planowanie i prowadzenie działań marketingowych na rynku polskim i zagranicznym kierowanym do klientów z branży produkcyjnej, technicznej, instalatorskiej, itp.
    • Współtworzenie i nadzór nad wdrożeniem strategii marketingowej
    • Budowanie lejków marketingowych
    • Zarządzanie 6-osobowym zespołem marketingowym
    • Aktywna współpraca z działem sprzedaży, Zarządem firmy, działem HR
    • Analizowanie skuteczności działań marketingowych z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi analitycznych
    • Odpowiedzialność za budżet marketingowy
    • Udział w targach i konferencjach branżowych

    Poszukiwane kompetencje

    • Doświadczenie w marketingu produktowym
    • Doświadczenie w budowaniu strategii marketingowej na rynek polski i zagraniczny
    • Doświadczenie w prowadzeniu działań do dystrybutorów (również zagranicznych) oraz partnerów, którzy pozyskiwani są w drodze przetargu
    • Umiejętność pracy z danymi
    • J. angielski na poziomie min. B2

    Oferujemy

    • Pracę w zielonej organizacji, która jest liderem w swoim obszarze
    • Zapewnienie przez firmę świetnych narzędzi pracy wspierających marketing oraz możliwość wdrożenia nowych narzędzi
    • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę
    • Wynagrodzenie w wysokości brutto na umowie o pracę lub netto na FV + VAT
    • Pracę hybrydową w okolicach Radomia (1-2 dni pracy zdalnej w tygodniu)
    • Niezbędne narzędzia pracy, takie jak komputer i telefon oraz narzędzia wspierające marketing: programy graficzne, Leadfeeder, ERP Prestige, Google Analytics, SalesForce, Monday.
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
    • Dofinansowanie do karty medycznej
    • Dofinansowanie do szkoleń i programów rozwojowych

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 45-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.

  • Henkel

    Product Development Chemist

    Znalezione w: Talent PL Premium - 4 dni temu

    Henkel Stąporków, Polska

    At Henkel, you can build on a strong legacy and leading positions in both industrial and consumer businesses to reimagine and improve life every day. If you love challenging the status quo, join our community of over 50,000 pioneers around the globe. Our teams at Henkel Adhesive ...

  • Henkel

    Head of Product Development Poland/Eastern Europe North

    Znalezione w: Talent PL Premium - 3 dni temu