Zastępca Kierownika Sklepu
Złoty Stok

    Zastępca Kierownika sklepu - Stok, Polska - PHU Topaz Sp. z o.o.

    PHU Topaz Sp. z o.o.
    PHU Topaz Sp. z o.o. Stok, Polska

    1 dzień temu

    Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZdziałająca od ponad 30 lat , wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad sto trzydzieści placówek (sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach wschodniej, a także centralnej Polski. Nasza marka stale się rozwija i chociaż najważniejszym trzonem działalności TOPAZsą sklepy spożywcze , rozwijamy również własne Centra Logistyczne, stacje benzynowe, punkty gastronomiczne TOP DRIVE, browar restauracyjny BROFAKTURA, galerie handlowe, inwestycje deweloperskie. Dysponujemy również Zakładem rozbioru drobiu oraz ciastkarnią NATALIA I SZYMON.

    Misją naszej firmy jest zapewnienie wygody codziennych zakupów z myślą o naszych Klientach i Ich potrzebach.

    Aktualnie do nowo otwieranego sklepu TOPAZ w Stoku (województwo lubelskie, gmina Ulan-Majorat) poszukujemy pracownika na stanowisko - Zastępca Kierownika sklepu

    Zastępca Kierownika sklepu

    Miejsce pracy: Stok

    Główne zadania:

    • współpraca przy koordynowaniu pracy sklepu tak, aby funkcjonował na jak najwyższym poziomie, zgodnie z obowiązującymi standardami sieci Topaz
    • organizacja pracy i zarządzanie podległym personelem we współpracy z Kierownikiem sklepu
    • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe sklepu i realizację celów biznesowych
    • zarządzanie asortymentem
    • zapewnienie wysokich standardów obsługi Klienta
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i reprezentowanie jej wobec Klientów i dostawców

    Oczekiwania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku w sklepie spożywczo-przemysłowym
    • znajomość specyfiki handlu detalicznego, zasad funkcjonowania sklepu
    • doświadczenie w kierowaniu zespołem
    • umiejętność dobrej organizacji pracy, rzetelność i uczciwość
    • wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów sprzedażowych
    • wysokie zdolności interpersonalne
    • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
    • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich sprawnego uzupełnienia)

    Oferujemy Ci:

    • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
    • talony na święta
    • premie sprzedażowe dla Pracowników administracji sklepu
    • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
    • ubezpieczenie na życie
    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z realną możliwością rozwoju zawodowego i awansu

  • PHU Topaz Sp. z o.o. Stok, Polska

    Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZdziałająca od ponad 30 lat , wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad sto trzydzieści placówek (sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach ...

  • PSH Livio Plus Sp. z o.o.

    Kasjer - Sprzedawca

    1 tydzień temu

    PSH Livio Plus Sp. z o.o. Klodzko, Polska

    W firmie Livio Plus cenimy pracowników, dlatego dbamy o stabilne zatrudnienie oraz zapewniamy szeroki pakiet benefitów. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wycieczkach firmowych, wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach integracyjnych. · W zwi ...