Pracownik ds. umów na działania informacyjne i promujące - Warszawa, Polska - PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A Warszawa, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Księgowość / Finanse
    Opis
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

    weryfikowanie w zakresie formalno-finansowym protokołów odbioru usług wykonywanych w ramach umów na działania informacyjne i promujące dla projektów inwestycyjnych,

    weryfikacja dokumentacji przetargowej dotyczącej projektów inwestycyjnych,

    weryfikacja raportów z wykonania umów na działania informacyjne i promujące dla projektów inwestycyjnych pod kątem formalno-finansowym,

    przygotowywanie aneksów do umów na działania informacyjne i promujące dla projektów inwestycyjnych,

    przygotowywanie i przekazywanie dokumentacji związanej z kontrolami realizowanych projektów inwestycyjnych w zakresie dotyczącym prowadzonych działań informacyjnych i promujących,

    opracowywanie Opisu Przedmiotu Zamówienia na działania informacyjne i promujące dla projektów inwestycyjnych w zakresie formalno-finansowym,

    rozliczanie umów na działania informacyjne i promujące projekty inwestycyjne.

    Wymagane kwalifikacje:

    wykształcenie wyższe na kierunku ekonomia, administracja lub finanse,

    2 lata doświadczenia zawodowego w pracy w administracji,

    doświadczenie w koordynowaniu realizacji umów,

    znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,

    znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym,

    umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

    umiejętność radzenia sobie z emocjami,

    zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

    otwartość na zmianę.

    Mile widziane:

    Wiedza zawodowa w zakresie funduszy unijnych i zamówień publicznych.

    Korzyści dla Ciebie:

    Umowa o pracę

    Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą

    Opieka medyczna

    Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

    Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

    Karta Multisport

  • PKP Polskie Linie Kolejowe S.A Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagane kwalifikacje:wykształcenie wyższe na kierunku ekonomia, administracja lub finanse, · 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy w administracji, · doświadczenie w koordynowaniu realizacji umów, · znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym, · znajomość ję ...

  • Ministerstwo Obrony Narodowej w Warszawie Warszawa, Polska

    Wymagania niezbędne · wykształcenie: wyższe · doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego powyżej 3 lat w obszarze komunikacji społecznej lub public relations lub media relationsZnajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym - B2 · Znajomość ustaw ...