Koryta

    Asystent ds. Zakupów - Koryta, Polska - Animex Foods Sp. z o.o.

    Animex Foods Sp. z o.o.
    Animex Foods Sp. z o.o. Koryta, Polska

    6 dni temu

    ANIMEXFOODS jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji wędlin i mięsa zatrudniającą blisko 9 tys. pracowników. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

    Asystent ds. Zakupów

    Miejsce pracy: Koryta

    Zadania:

    • Realizacja zadań zakupowych na podstawie bieżących zapotrzebowań firmy zgodnie z polityką zakupową,
    • Tworzenie zamówień systemowych oraz umów ramowych z dostawcami,
    • Obsługa logistyczna polegająca na planowaniu dostaw i współpracy z dostawcami przy ich realizacji,
    • Czuwanie nad prawidłową ilością stanów magazynu opakowań, chemii oraz artykułów BHP i p.poż,
    • Wyjaśnienie rozbieżności między złożonym zamówieniem a dokumentacją sprzedażową,
    • Poszukiwanie ofert zgodnie z wymogami oraz polityką zakupową,
    • Wnioskowanie o utworzenie/rozszerzenie nowych indeksów materiałowych oraz dostawców w systemie,
    • Wypełnianie/aktualizowanie wewnętrznych raportów magazynowych i zakupowych,
    • Ścisła współpraca z Centralnym Działem Zakupów,
    • Realizacja zadań zgodnie z wytycznymi, znajomość procedur i instrukcji obowiązujących w firmie,
    • Przestrzeganie tajemnicy służbowej, zachowanie w tajemnicy informacji technicznych, handlowych oraz organizacyjnych zakładu, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (dział zakupów, zaopatrzenia, administracji),
    • dobra organizacja pracy, dobre umiejętności komunikacyjne i nastawienie na pracę w zespole,
    • dobra znajomość MS Office - Excel,
    • prawo jazdy kat. B,
    • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • możliwość realnego rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, należącej do międzynarodowego koncernu,
    • pracę w atmosferze współpracy.