Praca: Pracownik Ochrony - Warsaw, Polska - Seris Konsalnet Holding S.A.

    Seris Konsalnet Holding S.A.
    Seris Konsalnet Holding S.A. background

    Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

    Praca: Pracownik Ochrony - Stadion Legia Warszawa 30.00 brutto

    Miejsce pracy: Warszawa

    Pracownik ochrony na Stadionie Legii Warszawa

    Miejsce pracy: Warszawa, ul. Łazienkowska 3

    System pracy: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, grafik elastyczny

    Zadania:

    • Obsługa punktu akredytacyjnego
    • Wydawanie kluczy
    • Inne zadania zlecone przez przełożonego

    Wymagania:

    • Podstawowy język angielski - wymóg konieczny
    • Podstawowa znajomość komputera - wymóg konieczny
    • Doświadczenie - mile widziane

    Poszukujemy osób:

    • Niekaranych
    • Dyspozycyjnych
    • Zaangażowanych
    • Potrafiących działać w zespole
    • Komunikatywnych

    Oferujemy:

    • 30.00zł brutto za godzinę
    • Umowę zlecenie
    • Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z harmonogramem
    • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED (Pakiet Podstawowy) i możliwość dokupienia wyższych pakietów w atrakcyjnej cenie
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie w Generali na korzystnych warunkach
    • Pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakości
    • Wsparcie w zdobyciu uprawnień tj. Kwalifikowany Pracownik Ochrony czy Certyfikat Operatora Kontroli Bezpieczeństwa

    Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: lub