Kierownik Projektów - Kraków, Polska - PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

    Opis

    PGE Energia Ciepła S.A. z Grupy PGE

    jest największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji. Jesteśmy liderem w branży ciepłowniczej w Polsce.

    Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Inwestujemy w przyszłość: zarówno w nisko- i zeroemisyjne ciepłownictwo, jak i w ciągły rozwój pracowników.

    Proponujemy atrakcyjną i przyszłościową ścieżkę kariery dla naszych pracowników.

    Dołącz do naszego świata pełnego mocy i energii

    Twój zakres obowiązków:

    • Bieżący monitoring otoczenia regulacyjnego, środowiskowego i technologicznego dla realizowanego zadania.
    • Opracowywanie założeń i planowanie procesu inwestycyjnego, w tym budżetu i harmonogramu.
    • Przygotowanie założeń i uczestnictwo w procedurach wyboru wykonawców i w procesie uzyskiwania wszystkich decyzji administracyjnych.
    • Raportowanie zgodnie z wewnętrznymi regulacjami w organizacji.
    • Nadzór nad budżetem i harmonogramem dla danego etapu procesu inwestycyjnego.
    • Analizę ryzyk w projekcie.
    • Nadzór nad jakością.
    • Nadzór i bieżący monitoring projektu inwestycyjnego.
    • Organizację i koordynowanie pracy podległego zespołu projektowego.

    Nasze wymagania:

    • 2 lat pracy na stanowisku związanym z przygotowaniem projektów inwestycyjnych w energetyce.
    • Znajomość zasad prowadzenia projektów.
    • Znajomości procesu inwestycyjnego.
    • Znajomość procesów: planowania, zakupów.
    • Znajomość procesu technologicznego.
    • Znajomość przepisów prawa w swoim obszarze (w szczególności prawa budowlanego, Ustawy Prawo zamówień publicznych).
    • Wysokich umiejętności interpersonalnych.
    • Umiejętności organizacji czasu na wysokim poziomie.

    Ze swojej strony oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
    • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
    • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.
    • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS.
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
    • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).
    • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.