Szczecin

    Specjalista ds. Pozablokowych - Szczecin, Polska - PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

    Opis

    PGE Energia Ciepła S.A. z Grupy PGE

    jest największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji. Jesteśmy liderem w branży ciepłowniczej w Polsce.

    Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Inwestujemy w przyszłość: zarówno w nisko- i zeroemisyjne ciepłownictwo, jak i w ciągły rozwój pracowników.

    Proponujemy atrakcyjną i przyszłościową ścieżkę kariery dla naszych pracowników.

    Dołącz do naszego świata pełnego mocy i energii

    Lokalizacja: EC Pomorzany (ul. Szczawiowa 25​)

    Twój zakres obowiązków:

    • Realizacja zadań w ramach projektów utrzymaniowych na urządzeniach i instalacjach pozablokowych.
    • Dokonywanie cyklicznych przeglądów urządzeń i instalacji pomocniczych.
    • Współpraca z organami administracji państwowej, samorządowej oraz innymi zewnętrznymi służbami i instytucjami w zakresie niezbędnym do prowadzenia procesu inwestycyjnego oraz utrzymania majątku.
    • Udzielanie wsparcia technicznego w procesie zakupowym oraz udział w ocenie technicznej przy wyborze ofert dla zadań inwestycyjnych.
    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla potrzeb realizacji procesu zakupowego.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne.
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
    • Znajomość procesu technologicznego wytwarzania energii elektrycznej i ciepła.
    • Znajomość Instrukcji Organizacji Bezpiecznej Pracy w Energetyce.
    • Wiedza w zakresie budowy, eksploatacji i utrzymania instalacji, maszyn i urządzeń.
    • Znajomość przepisów branżowych w tym np. UDT.
    • Dobra znajomość pakietu MS Office.

    Mile widziane:

    • Świadectwo Kwalifikacji typu D.
    • Znajomość systemu SAP.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
    • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
    • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.
    • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS.
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
    • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).
    • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.

  • PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Szczecin, Polska

    PGE Energia Ciepła S.A. z Grupy PGE · jest największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji. Jesteśmy liderem w branży ciepłowniczej w Polsce. · Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Inwestujemy w przys ...