Technik Utrzymania Ruchu - Błonie, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska Błonie, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    Randstad Polska background
    Opis

    Poszukujemy osoby na stanowisko Technika Utrzymania Ruchu

    Lokalizacja: Błonie Pass (pow. Warszawski Zachodni).

    Oferujemy pracę w zakładzie zajmującym się produkcją materiałów do izolacji budynków.

    Chcesz rozwijać się zawodowo? Aplikuj

    oferujemy

    • stałą umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne (jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania)
    • cykliczne podwyżki wynagrodzenia podstawowego
    • dodatek za pracę w nocy
    • dopłatę do paliwa 350 zł brutto miesięcznie
    • pracę 3-zmianową (6-14, 14-22, 22-6)
    • pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dopłata do wakacji i kolonii

    zadania

    • zapewnienie właściwego utrzymania funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych
    • konserwacja maszyn
    • rozwiązywanie problemów mechanicznych/elektrycznych związanych z maszynami produkcji i logistyki
    • reagowanie na awarie, skuteczne usuwanie usterek

    oczekujemy

    • doświadczenia na podobnym stanowisku
    • wykształcenia min. średniego technicznego
    • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną
    • uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem
    • zaangażowania i motywacji do pracy

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia