Kontroler Finansowy
Gdańsk

    Kontroler Finansowy - Gdańsk, Polska - Gemini Polska sp. z o.o.

    Opis

    Twoje zadania:

    Zarządcze raportowanie wyników Grupy na potrzeby m.in. Rady Nadzorczej i Zarządu, banków w tym przygotowywania zarządczych sprawozdań finansowych oraz prezentacji

    Tworzenie modeli finansowych uwzględniających między innymi powiązania pomiędzy spółkami w Grupie

    Przygotowywanie prognoz finansowych krótko- i długoterminowych

    Udział w procesie budżetowania, analiza odchyleń

    Wyliczanie korekt konsolidacyjnych

    Współpraca z biegłym rewidentem podczas półrocznych przeglądów oraz rocznych badań sprawozdań finansowych

    Budowa modeli kalkulacyjnych (tworzenie narzędzi) dla biznesplanów, budżetowania, prognozowania i analizy wyników firmy

    Rozwój narzędzi i tworzenie nowych rozwiązań analitycznych w MS Excel

    Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby klienta wewnętrznego i zewnętrznego

    Modelowanie i budowanie projekcji przepływów pieniężnych

    Twoje doświadczenie i umiejętności

    Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia lub pokrewne)

    Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 5 lat

    Biegłe posługiwanie się pakietem Office, przede wszystkim MS Excel (mile wdziania znajomość Power Query, OLAP i podobne)

    Biegłe posługiwanie się systemami klasy ERP

    Znajomość zasad rachunkowości (współpraca z Obszarem Księgowości, praca na danych księgowych)

    Umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania i prezentowania wniosków

    Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną, skuteczną komunikację

    Oferujemy:

    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Realny wkład w budowanie strategii biznesowej

    Pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów

    Benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie, platformę do nauki języków obcych

    Atrakcyjny program poleceń pracowniczych

    Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

    Obecność trenera wewnętrznego

    Komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji

    Możliwość pracy hybrydowej

    Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych

  • Rockfin Sp. z o.o.

    1 tydzień temu

    Rockfin Sp. z o.o. Małkowo, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:Wykształcenie wyższe ekonomiczne - finanse, rachunkowość, zarządzanie · Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze finansów, kontrolingu lub audytu · Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 · Perfekcyjna znajomość Excel · Umiejętność przygotowania bilansu, ...

  • MacGregor Gdynia, Polska

    MACGREGOR POLAND SP. Z O.O., to firma która specjalizuje się w tworzeniu wiodących rozwiązań inżynieryjnych i usług w przemyśle offshore oraz szeroko rozumianej branży morskiej. Poszukujemy Kandydatek/Kandydatów do wzięcia udziału w płatnym 6-cio miesięcznym stażu w dziale księgo ...