Warsaw

    Konsultant ds. przedłużeń umów abonenckich - Warsaw, Polska - Armatis

    Armatis

    Dołącz do rodziny Armatis i przekonaj się, że budowanie kariery jest prostsze niż myślisz. Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, wystarczy Nam, że chcesz się rozwijać i podnosić swoje kompetencje. Pracujemy w przyjaznej i miłej atmosferze. Dołącz już dziś do zgranego zespołu najlepszych sprzedawców

    Zakres zadań:
    kontakt telefoniczny ze stałymi klientami, celem przedłużenia umowy abonenckiej i dosprzedaży usług dodatkowych
    wprowadzanie i aktualizacja zamówień na pakiet w systemie
    dbanie o pozytywne relacje z Klientami i wizerunek firmy

    Co oferujemy jako pracodawca ?
    gwarantowaną podstawę za każdą godzinę pracy
    wysokie prowizje za przedłużenie umowy
    stabilną pracę ze stałym źródłem dochodu
    nagrody pieniężne, rzeczowe oraz bony Sodexo
    za polecenie znajomego do pracy możesz zyskać dodatkowo aż do zł
    elastyczny grafik pracujemy w godzinach 9:00 21:00 od pon. do pt. oraz sob. 9-17
    profesjonalne, płatne szkolenie, które przygotuje Cię do pracy
    codziennie wsparcie kadry liderskiej
    możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
    Nasze wymagania
    komunikatywność i otwartość
    poprawna dykcja i miły głos
    sprawna obsługa komputera, programów i aplikacji
    punktualność
    zaangażowanie w proces rekrutacyjny i szkoleniowy
    mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

    Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02- Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

  • PLAY Warsaw, Polska

    TV/Technika · Ekspert / Ekspertka ds. Rozwoju Urządzeń Abonenckich STB Warszawa Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała szansę na ciągły rozwój i zdobycie unikalnych kompetencji technicznych w zakresie tworzenia i rozwoju nowoczesnych abonenckich urządzeń STB (Set-Top-B ...