Inżynier budowy– instalacje tryskaczowe i zraszaczowe - Polska - Electra M&E Polska Sp. z o.o.

    Electra M&E Polska Sp. z o.o.
    Electra M&E Polska Sp. z o.o. Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    Inżynier budowy– instalacje tryskaczowe i zraszaczowe

    Twój zakres obowiązków

    • wykonywanie projektów technicznych instalacji tryskaczowych/zraszaczowych,
    • weryfikacja rozwiązań projektowych pod kątem ich poprawności oraz możliwości optymalizacji,
    • udział w analizach projektowych oraz w tworzeniu dokumentacji technicznej pod kierunkiem i nadzorem głównego projektanta,
    • udział w uzgadnianiu ze Zleceniodawcą założeń projektowych i rozwiązań technicznych,
    • udział w uzgadnianiu sporządzanych projektów z właściwymi służbami i instytucjami,
    • przygotowywanie zestawień materiałowych (przedmiary, obmiary),
    • przygotowywanie kart materiałowych i ich ewidencja.

    Nasze wymagania

    • wykształcenia wyższego technicznego lub w trakcie studiów zaocznych,
    • biegłej znajomości oprogramowania AUTO CAD oraz pakietu MS Office, znajomość MicroStation / Revit będzie dodatkowym atutem,
    • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów natury technicznej,
    • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego,
    • gotowości do podjęcia pracy na terenie całego kraju i/lub Niemiec,
    • chęć nauki i zdobywania doświadczenia.

    To oferujemy

    • pracę w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji ,
    • przyjazną atmosferę w pracy,
    • imprezy integracyjne i sportowe,
    • benefity pracownicze (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie do nauki języków obcych).

  • Electra M&E Polska Sp. z o.o. Polska

    Kierownik Kontraktu – instalacje tryskaczowe i zraszaczowe · Twój zakres obowiązków · zarządzanie projektem od strony technicznej i finansowej, · koordynacja prac instalacyjnych na budowach, · współpraca ze zleceniodawcami, podwykonawcami i dostawcami, · kontraktowanie i rozlicza ...