Gdańsk

    Kierownik zmiany na terenie Gdańskiej stoczni Remontowej - Seris Konsalnet Holding S.A.

    Seris Konsalnet Holding S.A.
    Seris Konsalnet Holding S.A. background

    Firma Seris Konsalnet prowadzi rekrutacje na stanowisko Kierownik zmiany na terenie Gdańskiej stoczni Remontowej. Realizujemy usługę asekuracji (nadzór i kontrola innych firm pod względem BHP i innych procedur obiektowych).

    Zakres obowiązków:

    -Sporządzanie grafików

    -Organizacja pracy i nadzór podległego zespołu

    -Bieżący kontakt z klientem

    -Sporządzanie dokumentacji z przebiegu zmiany

    Kierownik zmiany na terenie Gdańskiej stoczni Remontowej

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Wymagamy:

    -Minimum roczne doświadczenie na stanowisku brygadzista/kierownik zmiany

    -Prawo jazdy kat. B

    -Umiejetność organizowania własnej pracy

    -Dyspozycyjność od zaraz

    -Praca w systemie zmianowym 24h/48h lub wg ustalonego grafiku

    -Niekaralność

    Oferujemy:

    -Terminowe wynagrodzenie do 10 dnia każdego miesiąca

    -Stawka 25zł/h netto

    -Umowa zlecenie na okres próbny (3 miesiące), następnie umowa o pracę

    -Niezbędne narzędzia do pracy

    -Pełne umundurowanie spełniające wymogi BHP

    -Szkolenie

    -Możliwość rozwoju w strukturach firmy

    -Karta Multisport, prywatna opieka medyczna

    -Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem lub kontakt tel