Szczecin

    MechanikMechanic - Szczecin, Polska - Kronospan

    Kronospan
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Opis stanowiska

    Nazwa stanowiska

    Mechanik/Mechanic

    Rodzaj zatrudnienia

    Pełny etat

    O nas

    Alfa Terminal – prężnie rozwijająca się spółka będąca członkiem grupy Kronospan, jest uniwersalnym terminalem świadczącym wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych.
    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
    Mechanik
    Miejsce pracy: Szczecin

    Twój zakres obowiązków:

    • Bieżąca konserwacja sprzętu przeładunkowego (żurawi szynowych i samojezdnych, wózków widłowych, ładowarek, suwnic);

    • Bieżące naprawy i prace konserwacyjne w obrębie wag kolejowych i samochodowych, zespołów pompowych oraz kompresorów;

    • Przeprowadzanie planowanych przeglądów i konserwacji w/w maszyn i urządzeń.

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie w pracach remontowych maszyn i urządzeń;

    • Dyspozycyjność i gotowość do pracy na 2 zmiany;

    • Gotowość do pracy przy sprzęcie zlokalizowanym na halach i placach składowych;

    • Zaangażowanie i chęć do nawiązania długofalowej współpracy.

    #LI-SŁ1

    Co oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

    • System nagród miesięcznych;

    • Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

    • Program poleceń pracowniczych;

    • Darmowy dostęp do siłowni zakładowej.