Gliwice

    Magazynier Wydania Towaru - Gliwice, Polska - Kaufland

    Kaufland
    KAUFLAND background
    Opis

    Opis stanowiska (zewn.)

    Jakie będą Twoje zadania:

  • kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniami poszczególnych marketów, przy wykorzystaniu systemu voice picking
  • magazynowanie towaru w naszym niedawno rozbudowanym centrum dystrybucyjnym
  • transport pustych palet i odpadów do wyznaczonych miejsc zbiorczych w magazynie
  • wydanie towaru zgodnie ze wskazaniami systemu kompletacji.
  • Co Ci zapewnimy:

  • umowę o pracę oraz indywidualne możliwości rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie do 0 zł brutto (składające się z podstawy, premii za obecność oraz premii wydajnościowej)
  • bezpłatne posiłki oraz usługi fizjoterapeuty w miejscu pracy
  • pracę w nowoczesnym centrum logistycznym
  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, bony oraz upominki z okazji świąt, kartę MultiSport, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych, program poleceń pracowniczych).
  • Czego od Ciebie oczekujemy:

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych lub prawa jazdy
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowania w powierzone obowiązki
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie Twoim dodatkowym atutem.
  • Brzmi ciekawie? Aplikuj

    Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

    Osoba kontaktowa w Pionie Rekrutacji

    Agnieszka Jedynak

  • Raven PL Sp. z o.o. Gliwice, Polska

    Opis stanowiska: · Oferujemy pracę w dziale handlowym w tzw. back-office. · Do zadań kandydata będzie należało: · aktywne utrzymywanie kontaktów telefonicznych i mailowych z klientami, udzielanie informacji dotyczących stanu magazynowego, dostępności towaru, warunków sprzedaży; ...

  • Ikea Katowice, Polska W niepełnym wymiarze godzin

    Job ID: · Date posted: 19/04/ · Chcesz pracować z zespołem, z którym można przenosić góry? Dołącz do nas W Dziale Logistyki IKEA możemy na siebie liczyć. Do naszego zespołu szukamy osób, które lubią, kiedy dużo się dzieje, są otwarte na innych i chętnie uczą się nowych rzeczy. T ...

  • Farmacol Katowice, Polska

    GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania. · Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałow ...