Pomiarowy - Strzelce Opolskie, Polska - KRONOSPAN OSB Sp. z o.o

    KRONOSPAN OSB Sp. z o.o
    KRONOSPAN OSB Sp. z o.o Strzelce Opolskie, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Naukowa
    Opis

    Miejsce pracy: Strzelce Opolskie (woj. opolskie)

    Obowiązki:

    Dokonywanie obmiarów przyjmowanego surowca drzewnego;

    Kontrola przyjmowanego surowca pod względem ilościowym i jakościowym;

    Reklamowanie niezgodności w dostawach surowca drzewnego (ilościowych i jakościowych);

    Kontrola poprawności rozładunku drewna na placu drewna;

    Nadzór nad właściwym udokumentowaniem przyjęcia drewna, wprowadzanie dostaw do systemu;

    Czynny udział w inwentaryzacji surowca drzewnego.

    Wymagania:

    Wykształcenie minimum średnie;

    Znajomość obsługi komputera;

    Dokładność;

    Zaangażowanie.

    Oferujemy:

    Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;

    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego (bez pośredników – dla stanowisk produkcyjnych);

    Atrakcyjny system nagród miesięcznych;

    Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;

    Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;

    Program poleceń pracowniczych;

    Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

    Ubezpieczenie grupowe;

    Dodatek frekwencyjny.

  • KRONOSPAN OSB Sp. z o.o

    Pomiarowy

    6 dni temu

    KRONOSPAN OSB Sp. z o.o Strzelce Opolskie, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Obowiązki: · Dokonywanie obmiarów przyjmowanego surowca drzewnego; · Kontrola przyjmowanego surowca pod względem ilościowym i jakościowym; · Reklamowanie niezgodności w dostawach surowca drzewnego (ilościowych i jakościowych); · Kontrola poprawności rozładunku drewna na placu dr ...