Kierownik Robót Budowy - Solna , Poznań, Polska - Aldesa Polska

    Aldesa Polska
    Aldesa Polska Solna , Poznań, Polska

    1 dzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse
    Opis

    Twój zakres obowiązków

    • protokolarne przekazanie frontu prac Podwykonawcom
    • kierowanie wyznaczonym odcinkiem budowy, nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót pod kątem zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową
    • prowadzenie dokumentacji budowy, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
    • kontrolowanie podwykonawców zgodnie z postanowieniami kontraktu, dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP
    • organizowanie oraz koordynowanie prac na wyznaczonym zakresie zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem robót
    • przeprowadzanie wycen poszczególnych etapów prac budowlanych
    • sporządzanie stosownych raportów
    • odbiór jakościowy prac a także rozliczenie prac od Podwykonawców
    • sporządzanie harmonogramów krótko terminowych oraz bieżące informowanie kierownika budowy w zakresie potencjalnych szans oraz ryzyka realizacyjnego

    Nasze wymagania

    • wykształcenie wyższe kierunkowe - budownictwo
    • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjnobudowlanej bez ograniczeń
    • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w wykonawstwie przy realizacji obiektów kubaturowych lub przemysłowych
    • zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera - w szczególności pakietu MS Office oraz AutoCad
    • dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu
    • umiejętność zarządzania zespołem: planowania, organizowania oraz kontroli

    To oferujemy

    • zatrudnienie w ramach kontraktu B2B
    • możliwość realnego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku u boku doświadczonych ekspertów
    • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport Plus, ubezpieczenie na życie itp.
    • przyjazną atmosferę w pracy i zgrany Zespół