Miejsca pracy

    Handlowiec - Ćwiklice, Polska - Fello Sp. z o.o.

    Fello Sp. z o.o.
    Fello Sp. z o.o. Ćwiklice, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis
    Opis stanowiska

    Sporządzanie ofert handlowych.

    Przyjmowanie, wprowadzanie i koordynacja zamówień.

    Aktywne poszukiwanie nowych kontaktów handlowych.

    Opieka nad powierzonym miejscem pracy.

    Przygotowanie raportów.

    Współpraca z innymi działami.

    Bezpośrednia obsługa odwiedzających i prezentacja naszych produktów.

    Wymagania

    Skuteczność w działaniu.

    Duża samodzielność.

    Profesjonalizm, solidna, uczciwa praca.

    Wysokie kompetencje interpersonalne.

    Umiejętność rozmowy z wymagającym klientem.

    Sprawność w rozwiązywaniu problemów.

    Umiejętność pracy z komputerem (środowisko Windows, MS Office, Subiekt, Gestor Nexo).

    Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy

    Pracę na jedną zmianę.

    Szkolenie wdrażające.

    Interesującą pracę w młodym i sympatycznym zespole.

    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełny etat po okresie próbnym.

    Wynagrodzenie podstawowe + premia sprzedażowa.

    Niezbędne narzędzia pracy.

    Ubezpieczenie grupowe PZU.

  • Fello Sp. z o.o.

    Handlowiec

    Fello Sp. z o.o. Ćwiklice, Polska W pełnym wymiarze godzin

    WymaganiaSkuteczność w działaniu. · Duża samodzielność. · Profesjonalizm, solidna, uczciwa praca. · Wysokie kompetencje interpersonalne. · Umiejętność rozmowy z wymagającym klientem. · Sprawność w rozwiązywaniu problemów. · Umiejętność pracy z komputerem (środowisko Windows, MS O ...