Młodszy Lider Obszaru Produkcyjnego - Kargowa, Polska - Nestlé

    Nestlé
    Nestlé Kargowa, Polska

    1 tydzień temu

    Nestle background
    W pełnym wymiarze godzin On-site
    Opis

    Nestlé Polska Oddział w Kargowej
    poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

    MŁODSZY LIDER OBSZARU PRODUKCYJNEGO

    Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie pracą produkcyjną pod kątem prawidłowości przepływu materiałów
  • ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych w celu poprawy kluczowych wyników obszaru
  • rozwijanie podległego zespołu, aby sprostać postawionym celom
  • współpraca z innymi liderami oraz działami pomocniczymi
  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji
  • Nasze wymagania :

  • minimum średnie wykształcenie ( mile widziane wyższe)
  • umiejętność planowania i przewidywania, analizy i wyciągania wniosków
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność, terminowość, sumienność
  • umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
  • przeprowadzanie transakcji w systemie SAP
  • Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • To oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony, docelowo umowę na czas nieokreślony
  • możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej
  • wynagrodzenie adekwatne do pełnionych obowiązków/zajmowanego stanowiska
  • bogaty pakiet socjalny (sportowy, medyczny, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny)
  • możliwość rozwoju w strukturze firmy
  • dowóz pracowników z Sulechowa oraz Trzebiechowa, Bojadeł, Klenicy, Swarzynic i Karszyna.
  • Zainteresowane osoby prosimy o składnie aplikacji do Działu Personalnego
    albo przez Success Factors.

    Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    Szczegółowych informacji udziela Dział Personalny (tel