Warsaw

    Specjalista - Zastępca Kierownika Perfumerii (Warszawa - Galeria Północna) - Warsaw, Polska - Sephora

    Sephora
    Opis

    Oferujemy

    • kafeteryjny system wyboru benefitów
    • autonomia w wykonywaniu obowiązków
    • programy rozwojowe i projekty podnoszące twoje kompetencje
    • stabilne zatrudnienie i otwarta komunikacja w zespole
    • możliwości rozwoju w globalnej strukturze
      • Szeroki zakres benefitów
    • dostęp do kosmetyków ekskluzywnych marek
    • praca u lidera branży beauty w Polsce

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie w kierowaniu min. kilkuosobowym zespołem
    • doświadczenie w kierowaniu pracą zespołu
    • doświadczenie w pracy na wskaźnikach sprzedażowych
    • niebywała komunikatywność i pozytywne nastawienie
    • mile widziana umiejętność wykonywania makijażu

    Twoje przyszłe obowiązki:

    • kierowanie pracą Konsultantów
    • zarządzanie podległym działem
    • obsługa klienta zgodna ze standardami firmowymi
    • sprzedaż produktów