Senior Power BI Developer - Kraków, Polska - Be in IT

    Be in IT
    Be in IT Kraków, Polska

    3 tygodnie temu

    Default job background
    Technologia / Internet

    Be in IT to firma rekrutacyjna, wyspecjalizowana w poszukiwaniu Specjalistów z branży technologii informatycznych. Obecnie, dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: Senior Power BI Developer.

    Zakres obowiązków:

    • Długofalowa współpraca z międzynarodową, topową firmą z branży retail.
    • Współpraca z zespołem zajmującym się obsługą i działaniami operacyjnymi stacjonarnych punktów organizacji na całym świecie, w zakresie danych i ich analizy (dotyczącej sprzedaży detalicznej, punktów obsługi, nieruchomości, studiów).
    • Tworzeniu, rozwijanie i utrzymanie informacyjnych raportów i dashboard'ów zarządczych we wszystkich obszarach portfolio aplikacji.
    • Development w Power BI (główne narzędzie) oraz SQL.
    • Analiza danych i rozwiązywanie problemów w celu wsparcia dostarczania kluczowych ulepszeń dla projektu lub nowych wdrożeń aplikacji.
    • Analiza danych w celu wsparcia kluczowych działań projektowych takich jak analiza luk, analiza wpływu, transformacja i ulepszanie procesów biznesowych.
    • Analiza danych i rozwiązywanie problemów w celu wsparcia analizy przyczyn krytycznych problemów biznesowych.
    • Udział i wsparcie w dostarczaniu projektu poprzez wkład w zbieranie wymagań, warsztaty projektowe, testowanie, walidację danych i wsparcie testów akceptacyjnych użytkownika końcowego.
    • Aktywna współpraca z kilkuosobowym, międzynarodowym zespołem oraz wewnętrznym biznesem.

    Oczekujemy:

    • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w data&IT, najchętniej na stanowisku Data Developera lub podobnym.
    • Bardzo dobra znajomość Power BI lub Tableau (w przypadku Tableau, chęć przejścia w pełni na Power BI) i minimum 3-letnie doświadczenie w jednym z tych narzędzi.
    • Bardzo dobra znajomość SQL'a, poparta co najmniej 3-letnim doświadczeniem.
    • Doświadczenie w analizie danych i rozwijaniu raportów/dashboard'ów z użyciem PowerBI/Tableau i SQL.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
    • Gotowość do dojeżdżania do biura na warszawski Mokotów w trybie hybrydowym.
    • Gotowość do pracy w godzinach 10:00-18:00 czasu PL.
    • Mile widziane: doświadczenie w kontakcie z biznesem; wykształcenie wyższe IT, techniczne lub pokrewne; doświadczenie w dużych, międzynarodowych projektach; doświadczenie w branży retail/e-commerce.

    Oferujemy:

    • Długofalowa współpraca na podstawie umowy o pracę, z wynagrodzeniem w przedziale PLN brutto miesięcznie (brak możliwości B2B).
    • Domyślnie współpraca w godzinach 10:00-18:00 czasu polskiego, celem synchronizacji z zespołem w Wielkiej Brytanii.
    • Sprawny proces rekrutacyjny - 2 spotkania techniczne online, każde po maksymalnie godzinie.
    • Współpraca w formie hybrydowej - w nowoczesnym biurze na warszawskim Mokotowie - 3 dni tygodniowo stacjonarnie, 2 zdalnie.
    • Miejsce parkingowe, brak dress code.
    • Możliwość udziału w szkoleniach.
    • Umowa bezpośrednio z firmą.
    • Benefity pozafinansowe: prywatna opieka medyczna, karty sportowe, programy emerytalne, dostęp do platform rozrywkowych, pracownicze plany emerytalne.