Praca w ochronie dla każdego Elastyczny grafik 4 400 zł - Tyniec Mały, Polska - Securitas Polska

    Securitas Polska
    Securitas Polska Tyniec Mały, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    Opis firmy

    Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony, który zawdzięcza swoją światową pozycję lidera nie tylko innowacyjnym rozwiązaniom technicznym, ale przede wszystkim naszym niezwykle zaangażowanym pracownikom.

    Poszukujemy osób z doświadczeniem w branży ochrony, jak również pracowników bez doświadczenia, którzy chcą zdobyć umiejętności i kwalifikacje pozwalające na pozostanie w naszej branży.Opis oferty pracy

    Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    PRACOWNIK OCHRONY W OBIEKCIE LOGISTYCZNYM

    Lokalizacja: MAGNICE

    * dojazd we własnym zakresie Pracownika

    Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat zł/mies. brutto) lub umowę zlecenie dla uczniów/studentów (28,50 zł/h netto)​,
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,
  • płatne szkolenie wdrażające w pełni przygotowujące do pracy,
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie,
  • zniżki na studia w WSB Merito,
  • ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy,
  • możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek nieoprocentowanych, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS),
  • dofinansowanie do karnetów sportowych,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.Zakres zadań:
  • ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
  • kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów,
  • monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu.Kwalifikacje
  • niekaralność,
  • znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność.Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • status ucznia/studenta.Dodatkowe informacje

    Dołącz do naszego Zespołu Wyślij swoje CV - czekamy na Ciebie

    Kliknięcie przycisku "Aplikuj" oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

    Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem:

    Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.