Warsaw

    Specjalista - Audytor - Warsaw, Polska - 0874 Deutsche Bank Polska Spólka Akcyjna (merged per 31.01.2014)

    0874 Deutsche Bank Polska Spólka Akcyjna (merged per 31.01.2014)
    0874 Deutsche Bank Polska Spólka Akcyjna (merged per 31.01.2014) Warsaw, Polska

    3 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Description

    Departament Audytu Wewnętrznego w Deutsche Bank Polska S.A.

    poszukuje kandydatów/kandydatek na umowę czasową- 12 miesięcy na stanowisko:

    Młodszy Specjalista/Młodsza Specjalistka - Audytor

    Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w badaniach audytowych różnorodnych obszarów biznesowych/funkcyjnych w zgodzie z metodologią audytu oraz ocena adekwatności i skuteczności kontroli wewnętrznych w odniesieniu do ryzyk danego obszaru biznesowego;
  • Identyfikacja i ocena kluczowych ryzyk oraz definiowanie podejścia do testowania zaprojektowania i operacyjnej efektywności istniejących kluczowych kontroli ograniczających ryzyko;
  • Efektywna współpraca w ramach funkcji audytu, w celu uzyskania całościowego pokrycia i realizacji planu całego zespołu;
  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji służbowych i otwarta komunikacja z zespołem audytowym, interesariuszami wewnętrznymi oraz odpowiednimi funkcjami wsparcia oraz używanie szerokiego wachlarza sposobów uzyskiwania odpowiedniej i dostępnej informacji do oceny ryzyka, rozwiązywania problemów i wykonywania zadań;
  • Wykonywanie powierzonej pracy w ramach budżetu;
  • Przyczynianie się do rozwoju usprawnień procesów audytu i zapewnienie zgodności regulacyjnej audytu.
  • Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie (lub ostatni rok studiów) – preferowane z obszaru finansów i bankowości lub ekonomii,
  • Bardzo dobre zdolności analityczne w celu oceny ryzyk oraz procesów kontrolnych,
  • Mile widziane praktyczne zrozumienie co najmniej jednego ze wskazanych obszarów tematycznych: zarządzanie ryzykiem kredytowym, zarządzanie ryzykiem rynkowym, zarządzanie ryzykiem płynności, zarządzanie ryzykiem operacyjnym, przeciwdziałanie praniu pieniędzy, zarządzanie ryzykiem modeli, zarządzanie dostawcami, zarządzanie ryzykiem braku zgodności, zarządzanie ryzykami IT, raportowanie finansowe, podatki, kadry i płace, analiza danych,
  • Doświadczenie w pracy projektowej i/lub znajomość technik przeprowadzania audytów, praktyka audytowa będą silnymi atutami,
  • Umiejętność budowania kontaktów i relacji z interesariuszami i kolegami z zespołu,
  • Biegłość w języku polskim i angielskim.
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas zastępstwa (12 miesięcy),
  • Pracę w jednej z największych instytucji finansowych na świecie,
  • Hybrydowy model pracy po okresie wdrożenia (max 2 dni pracy zdalnej w tygodniu),
  • Dostęp do platformy e-learningowej,
  • Możliwość rozwoju kompetencji w wielu obszarach działalności banku,
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Our values define the working environment we strive to create – diverse, supportive and welcoming of different views. We embrace a culture reflecting a variety of perspectives, insights and backgrounds to drive innovation. We build talented and diverse teams to drive business results and encourage our people to develop to their full potential. Talk to us about flexible work arrangements and other initiatives we offer.

    We promote good working relationships and encourage high standards of conduct and work performance.