Katowice

    Spedytor Drogowy - Katowice, Polska - hrestie

    hrestie

    Dla naszego Klienta szybkorozwijającej się firmy spedycyjnej, poszukujemy osób, które dołączą do katowickiego zespołu spedycji drogowej

    Oferujemy

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość realizowania swoich inicjatyw
    • Dwuskładnikowe wynagordzenie z transparentnym systemem prowizyjnym
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej
    • Kartę sportową
    • Możliwość rozwoju i budowania własnej marki w strukturach działu

    Obowiązki

    • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie organizacji przewozu ładunków
    • Aktywne poszukiwanie i rozwijanie współpracy z kontrahentami oraz podwykonawcami
    • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy
    • Realizacja zleceń w systemie operacyjnym oraz nadzór nad obiegiem powiązanej dokumentacji transportowej
    • Przygotowywanie okresowych statystyk i raportów
    • Zaangażowanie w tworzenie struktury, procesów i relacji zespołowych oraz współpraca z innymi działami firmy
    • Dbanie o wizerunek oraz podejmowanie proaktywnych działań tworzących wartość firmy

    Wymagania

    • Minimum rok doświadczenia w spedycji FTL/LTL
    • Znajomość europejskiego i krajowego rynku transportowego
    • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów
    • Zdolność do analitycznego myślenia i podejmowania decyzji pod presją czasu
    • Umiejętność samodzielnej i efektywnej organizacji pracy
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Chęć pracy z biura

  • Wrosped

    Spedytor Drogowy

    1 tydzień temu

    Wrosped Żory, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasze oczekiwania:doświadczenie zawodowe - przynajmniej 1 rok w branży TSL, · znajomość rynku transportowego, w tym rynku firm przewozowych, · mile widziane posiadanie własnej bazy klientów, szczególnie jeśli chodzi o lokalizacje gdzie nie mamy jeszcze swoich biur, · umiejętność ...

  • LOGINEX Sp. z o.o. Chorzów, Polska

    Loginex Sp. z o.o. · Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działająca w sektorze logistyki. Świadczymy usługi transportu i spedycji w całej Europie i na świecie. Działamy obsługując fracht drogowy, kolejowy, morski oraz lotniczy. · Nieustannie rozbudowujemy naszą nowoczesn ...