Customer support with Polish - Taneczna , Warszawa, Polska - Concentrix CVG International

    Concentrix CVG International
    Concentrix CVG International Taneczna , Warszawa, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis

    Twój zakres obowiązków:

    • Zapewnienie wysokiej jakości usług i wsparcia technicznego dla Klientów poprzez rozmowy telefoniczne, e-maile, czat
    • Umiejętność negocjowania z klientami różnych rozwiązań
    • Dostarczanie Klientom szybkich, rzetelnych i dokładnych informacji
    • Tworzenie pozytywnego wrażenia zespołu wsparcia
    • Codzienna komunikacja z zespołem

    Nasze wymagania:

    • Doskonałe umiejętności obsługi klienta
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1) i polskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie
    • Silne umiejętności organizacyjne i koncentracja na szczegółach
    • Nastawienie na rozwiązywanie problemów
    • Praca 50% z biura i 50% z domu

    To oferujemy:

    • Praca na pełny etat (umowa o pracę)
    • Dobre perspektywy kariery w renomowanej firmie, która nagradza pracowników z zaangażowaniem i pasją
    • Świadczenia socjalne: Karta Multisport, prywatna opieka medyczna Enel-Med
    • Dodatkowy fundusz urlopowy dla Ciebie i Twoich dzieci
    • Praca od poniedziałku do piątku, zmiany w godzinach 09:00 - 17:00
    • Miejsce pracy: Warszawa (Ursynów), Taneczna 30