Bemowo

    Frontend Developer Reactjs Nextjs - Bemowo, Warszawa, Polska - Optineo

    Optineo
    Optineo Bemowo, Warszawa, Polska

    Znalezione w: JustJoinIT PL C2 - 16 godzin temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Optineo jest kameralną firmą doradczą specjalizującą się w doradztwie organizacyjnym i personalnym. Pracujemy w oparciu o bardzo wysokie i nowoczesne standardy. Do naszych klientów należy wiele innowacyjnych firm technicznych, e-commerce i związanych z marketingiem cyfrowym, dla których zajmujemy się realizacją projektów doradczych i rekrutacyjnych.

    Obecnie dla jednego z naszych Klientów - międzynarodowej firmy, która specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach benefitowych i rozwija zaawansowaną platformę e-commerce B2B, poszukujemy osoby do roli:

    Frontend Developer , )

    Miejsce pracy: Warszawa (tryb hybrydowy)

    Zadania:

    • Samodzielne prowadzenie części projektu
    • Projektowanie oraz implementacja aplikacji webowych przy w technologii React /
    • Dbałość o jakość i czysty kod aplikacji

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Znajomość Bardzo dobra znajomość biblioteki , w tym komponentów klasowych i funkcyjnych, hooków, context API oraz zarządzania stanem
    • Doświadczenie z Doświadczenie w pracy z frameworkiem , w tym generowanie stron statycznych (SSG) i serwerowe renderowanie stron (SSR)
    • Znajomość języków programowania: Biegła znajomość JavaScript (ES6+) oraz TypeScript
    • Stylowanie: znajomość CSS3 oraz dowolnie wybranego frameworka CSS
    • RWD: znajomość zagadnień związanych z implementacją stron dedykowanych urządzeniom mobilnym
    • Znajomość narzędzi takich jak Git, GitLab,Webpack, Babel
    • Samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1)

    Firma oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (forma umowy do uzgodnienia)
    • Pracę na lata – perspektywiczny system, który będzie rósł pod każdym względem (skala, zakres funkcjonalny)
    • Pracę w międzynarodowym środowisku, w kameralnym zespole
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy
    • Elastyczny, hybrydowy system pracy
    • Dostęp do nowoczesnego biura
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Benefity: opieka medyczna, karta lunchowa, ubezpieczenie, udział w szkoleniach

    Chcemy Cię poznać, porozmawiać i ocenić szanse naszej potencjalnej współpracy. Jeśli czujesz, że to wyzwanie idealne dla Ciebie - ślij swoje CV już teraz