Kraków

    Inżynier Budowy branży SRK - Kraków, Polska - Integrity Consulting

    Integrity Consulting
    Opis

    O firmie Integrity Consulting

    Integrity Consulting to firma rekrutacyjna. Pomagamy firmom z sektora budownictwa znaleźć odpowiednich inżynierów, menadżerów i specjalistów. Działamy od 2007 roku. Nr w rejestrze agencji zatrudnienia: 4175.

    O naszym kliencie

    Dla naszego Klienta, firmy wykonawczej z branży kolejowej szukamy Inżyniera Budowy z branży SRK. Jeżeli masz kierunkowe wykształcenie, lub choćby minimalne doświadczenie na budowie lub w biurze projektowym - odezwij się do nas

    Zadania:

    • wykonywanie prac związanych z analizowaniem rozwiązań technicznych oraz dokumentacji technicznej przeznaczonej do realizacji,
    • prowadzenie dokumentacji kontraktowej,
    • bieżąca, techniczna realizacja projektu inwestycyjnego,
    • wsparcie Kierownika budowy/Kierownika robót w realizacji obowiązków i powierzonych zadań.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższego (związane z branżą SRK)
    • mile widziane doświadczenie na budowie lub w biurze projektowym
    • znajomość Microsoft Project,
    • prawo jazdy kat. B,
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
    • dobra organizacja pracy,
    • sumienność i rzetelność w wykonywaniu przydzielonych zadań i obowiązków.
    • prawo jazdy kat. B+E i/lub kat. C (mile widziane)
    • uprawnienia elektryczne SEP "E" do 1kV (mile widziane)
    • upoważnienie do samodzielnego wykonywania zabiegów utrzymania w czynnych urządzeniach srk oraz do posiadania plombownicy (mile widziane).

    Nasz Klient oferuje:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • konkurencyjne wynagrodzenie