Przedstawiciel Handlowy
Nowy Targ

    Przedstawiciel handlowy - Nowy Targ, Polska - Inter-team Sp. Z O.o.

    Inter-team Sp. Z O.o.
    Inter-team Sp. Z O.o. Nowy Targ, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    Zakres obowiązków:
    • Kompleksowa opieka nad stałymi oraz nowymi Klientami
    • Realizacja ustalonych planów sprzedaży
    • Nawiązywanie nowych relacji biznesowych
    • Aktywny udział w rozwoju sprzedaży asortymentu
    • Monitorowanie działań konkurencji
    • Raportowanie do przełożonego zakresu działań handlowych Oczekujemy:
    • Prawa jazdy kat. B
    • Dobrej znajomości rynku branży motoryzacyjnej
    • Doświadczenia w pracy w obsłudze Klienta
    • Znajomości obsługi komputera
    • Dobrej organizacji pracy własnej
    • Zdolności łatwego nawiązywania kontaktów i podtrzymywania relacji Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie
    • Pakiet świadczeń pozapłacowych dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej i pakietu sportowego oraz dodatki świąteczne)
    • Niezbędne narzędzia służbowe: samochód, telefon, laptop
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Szkolenie wstępne umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków
    • Przyjazną atmosferę pracy Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji za pomocą przycisku "APLIKUJ". Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

  • Farutex Sp. z o.o. Nowy Targ, Polska

    Firma Bidfood Farutex, lider w dystrybucji żywności i napojów dla sektor HoReCa w Polsce, należąca do międzynarodowej grupy Bidcorp, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: · Przedstawiciel handlowy ds. gastronomii · Miejsce pracy: Nowy Targ · obsługa klientów firmy w kanal ...

  • TECH STEROWNIKI II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością małopolskie, Polska

    · nawiązywanie nowych kontaktów handlowych, · kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku, · obsługa dotychczasowych klientów, · praca w biurze i w terenie. · biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (wymóg podstawowy), · doświadczenie w branży HVAC, · wykształce ...