Pracownik/Pracowniczka Gastronomii - Janki, Polska - Ikea

    Ikea
    Ikea Janki, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W niepełnym wymiarze godzin
    Opis

    Job ID:

    Date posted: 06/05/

    Jeździsz do sklepu IKEA na obiad i masz apetyt na dobrą pracę? Wyśmienicie Do naszych zespołów w Dziale Gastronomii IKEA szukamy ludzi, którzy tak jak my uwielbiają jedzenie, chcą zdobywać wartościowe doświadczenie i chętnie uczą się nowych rzeczy. Tutaj, w sklepie w IKEA Janki, możesz spróbować wszystkiego

    W tej rekrutacji poszukujemy Pracownika/Pracowniczki Gastronomii w Restauracji, Pracownika/Pracowniczki Bistro i Sklepiku Szwedzkiego oraz Kasjera/Kasjerki w Restauracji.

    GŁÓWNE ZADANIA na stanowisku Pracownika/Pracowniczki Gastronomii w Restauracji:

    przygotowywanie posiłków oraz przekąsek w Restauracji,
    dbanie o atrakcyjną prezentację menu,
    obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
    dbanie o czystość i porządek swojego miejsca pracy,
    praca w trybie zmianowym - w dni robocze, soboty oraz niedziele handlowe.

    GŁÓWNE ZADANIA na stanowisku Kasjer/Kasjerka w Restauracji IKEA:

    obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego w Restauracji IKEA,

    GŁÓWNE ZADANIA na stanowisku Pracownik/Pracowniczka Bistro i Sklepiku Szwedzkiego:

    przygotowywanie i serwowanie posiłków w Bistro, Café i Sklepiku Szwedzkim IKEA,
    przyjmowanie płatności na kasie fiskalnej i obsługa terminala płatniczego,

    O TOBIE:

    masz gotowość do pracy fizycznej,
    lubisz pracę z klientami,
    znasz język polski na poziomie komunikatywnym,
    dobrze czujesz się w pracy w zespole,
    posiadasz aktualną książeczkę badań sanitarno-epidemiologicznych (mile widziane),
    masz gotowość do pracy na pełny etat, 3/4 lub 1/2 etatu.

    W IKEA MAMY DLA CIEBIE:

    umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, przedłużaną następnie na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie przełożonego,
    restaurację pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 1,40 zł,
    15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,
    rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,
    kartę Multisport,
    dodatkowe wynagrodzenie za każdą godzinę przepracowaną w nocy lub w weekend,
    punkty do wydania w kafeterii np. na kino, zakupy, restauracje, wycieczki,
    darmowy dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych,
    kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka,
    dodatkowe dni wolne urlopu ojcowskiego IKEA z okazji narodzin lub adopcji dziecka,
    premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,
    prywatny plan emerytalny (PPE),
    ubezpieczenie na życie (NNW),
    kredyt 0% na zakupy w IKEA,
    Program Wsparcia Pracownika: dostęp do konsultacji ze specjalistami w ramach wsparcia osobistego, prawnego, finansowego i zdrowotnego (Infolinia 24/7 oraz indywidualne sesje)
    grafiki przekazywane z wyprzedzeniem.

    W IKEA dobrze wiemy, że nasza praca znaczy więcej. Nie tylko dla naszych klientów, ale i dla nas samych. Tutaj doceniamy różnorodność i tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym wszyscy mają zapewnione równe szanse. Dołącz do naszego zespołu, by się o tym przekonać i razem z nami tworzyć fajne miejsce pracy. Aplikuj już dziś