Wodzisław Śląski

    Manewrowy - praktykant - Wodzislaw Slaski, Polska - ArcelorMittal

    ArcelorMittal
    ArcelorMittal Wodzislaw Slaski, Polska

    4 dni temu

    Opis

    KOLPREM Sp. z o.o., ogłasza rekrutację osób na stanowisko:

    MANEWROWY – praktykant (docelowo zatrudnienie jako prowadzący pojazdy kolejowe wyłącznie w obrębie bocznicy- lokomotywa zdalnie sterowana)

    Przygotujemy Cię do wykonywania pracy na stanowisku prowadzący pojazdy kolejowe w obrębie bocznicy kolejowej, zapewniamy bezpłatną ścieżkę szkoleniową na stanowiska manewrowy, ustawiacz i prowadzący pojazdy kolejowe w obrębie bocznicy kolejowej.

    Część teoretyczna szkolenia odbywać się będzie w Dąbrowie Górniczej, praktyczna w docelowym miejscu pracy.

    Opis stanowiska:

    • rozprzęganie i sprzęganie taboru,
    • sprawdzanie oraz przestawianie zwrotnic i wykolejnic,
    • zabezpieczenie taboru przed zbiegnięciem,
    • wykonywanie czynności związanych z obsługą wywrotnic wagonowych za pomocą przeciągarek.

    Wymagania:

    • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe,
    • wykształcenie średnie po ukończeniu kształcenia w zawodach lub na kierunkach, których programy nauczania zawierają zagadnienia z zakresu budowy pojazdów szynowych lub ruchu kolejowego
      i sygnalizacji kolejowej oraz po uzyskaniu odpowiednio: tytułu zawodowego technika, świadectwa potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie na poziomie technika, dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe na poziomie technika będzie dodatkowym atutem,
    • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu,
    • odpowiedzialność i sumienność.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie,
    • pracę w stałych harmonogramach,
    • atrakcyjne wynagrodzenie na zasadach określonych w Zakładowym Układzie Zbiorowym Pracy,
    • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę,
    • opiekę medyczną w formie dostępu do lekarzy specjalistów bez limitów, bez skierowań współfinansowaną przez pracodawcę,
    • pakiet świadczeń socjalnych:
    • dofinansowanie do wypoczynku pracowników
    • dofinansowanie do wypoczynku dzieci oraz do pobytu dzieci w żłobku lub przedszkolu
    • dofinansowanie do kart MULTISPORT
    • ciekawą pracę w nowoczesnej stabilnej firmie,
    • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego finansowanego przez pracodawcę.

    Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji przez na ogłoszenie rekrutacyjne

    wyemitowane przez KOLPREM Sp. z o.o. na stanowisko: manewrowy – praktykant.

    Aplikacja powinna składać się z CV i listu intencyjnego.

    Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem