Wrocław

    listonosz rowerowy ​ - Silesian Voivodeship, Polska - Poczta Polska

    Poczta Polska
    Poczta Polska Silesian Voivodeship, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 6 dni temu

    Poczta Polska background
    Opis

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Radlin ul. Wojciecha Korfantego 3​

    Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (zastępstwo), cały etat, system czasu pracy zadaniowy, praca od poniedziałku do piątku

    Twoje zadania:

  • przygotowanie korespondencji do doręczenia,
  • doręczanie listów, paczek i przekazów pieniężnych,
  • bezpośrednia obsługa klientów, w tym sprzedaż produktów i usług,
  • sporządzanie/prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań z wykorzystaniem tabletu.
  • Wymagania

    Dołącz do nas, jeśli:

  • masz rower, z którego możesz korzystać w pracy,
  • jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną i sumienną,
  • jesteś komunikatywny/a i lubisz pracę z ludźmi.
  • Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy.​

    Oferujemy

    U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

  • Poczta Polska

    listonosz rowerowy​

    Poczta Polska Lower Silesian Voivodeship, Polska

    Opis stanowiska · Miejsce pracy: Pieńsk, ul. Hutnicza 14 · Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (zastępstwo), 1 etat, praca od poniedziałku do piątku · Twoje zadania: · przygotowanie korespondencji do doręczenia, · doręczanie listów, paczek i przekazów pienięż ...