Warsaw

    Pracownik produkcji- praca od zaraz- panie i panowie - Warsaw, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background
    Opis

    Lokalizacja: Warszawa
    Wynagrodzenie: do 6000 brutto/m-c
    Szukasz dobrej pracy od zaraz? Już ją dla Ciebie znaleźliśmy
    Mamy ofertę w sam raz dla Ciebie Praca w firmie z branży FMCG przy produkcji majonezów ,
    musztard, sosów.
    Lokalizacja: Warszawa, Praga Północ.
    ZAAPLIKUJ przez formularz., ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS O TREŚCI PRACA, na numer ukryty pod
    przyciskiem Zadzwoń/SMS (po prawo ekranu), a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy o
    szczegółach.

    oferujemy

    • wynagrodzenie nawet 6000 brutto/m-c
    • premię 700 zł brutto, dodatek za godziny nocne
    • umowę o pracę tymczasową (opłacony ZUS, urlop, świadczenia)
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
    • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

    zadania

    • odbieranie z końca linii produkcyjnej opakowań jednostkowych i układanie ich w opakowania zbiorcze (tacki, kartony)
    • załadunek gotowych produktów na palety
    • pomoc przy obsłudze linii (odstawianie palet, oklejanie etykietą, przyjmowanie do systemu, drukowanie etykiet – po wcześniejszym przeszkoleniu)

    oczekujemy

    • aktualnej książeczki sanepid
    • zdolności manualnych
    • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
    • znajomości języka polskiego (min. A2 )

    Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • B8 Recruitment Warsaw, Polska

    Zależy Ci na pracy która zapewni Ci stabilność i rozwój? Masz doświadczenie jako Operator/ka maszyn? · Zapraszamy do aplikowania · Oferujemy · nowe atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + dodatki) uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia · pracę od poniedziałku do piątku ...

  • B8 Recruitment Nowy Dwór Mazowiecki, Polska

    Zależy Ci na pracy która zapewni Ci stabilność i rozwój? Masz doświadczenie jako Operator/ka maszyn? · Zapraszamy do aplikowania · Oczekujemy · doświadczenia w obsłudze maszyn · chęci do nauki i rozwoju · Dogodna lokalizacja: Warszawa, Białołęka · Zgłoszenia prosimy przesłać pop ...