Social Media Manager - Ficowskiego , Warszawa, Polska - Valkea Media

    Valkea Media
    Valkea Media Ficowskiego , Warszawa, Polska

    4 dni temu

    W pełnym wymiarze godzin Marketing / Reklama / Public Relations

    Valkea agencja marketingowa poszukuje do działu Social Media osoby na stanowisko Social Media Manager.

    Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za obsługę Klientów w kanałach social media oraz współpracę z innymi działami (kreacja, strategia, web development, analityka, eventy, PR).

    Opis stanowiska:

    Zarządzanie projektami z różnych branży

    Tworzenie treści zgodnych ze strategią marki i planowanie harmonogramów publikacji na kanały social media: Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, TikTok

    Współpraca z influencerami, grafikami, analitykami

    Codzienny kontakt z klientami i udział w spotkaniach

    Wsparcie przy opracowywaniu strategii social media dla aktualnych i nowych klientów

    Bieżący research i wdrożenia trendów e-marketingu

    Monitoring obsługiwanych profili oraz działań konkurencji (inspiracje, rozwiązania kreatywne)

    Oczekiwania:

    Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w branży social media

    Znajomość specyfiki TikToka oraz umiejętność tworzenia oraz montowania materiałów video typu Reels i TikTok

    Znajomość rynku influencerów i umiejętność ich wyszukiwania

    Dobra organizacja pracy i dbałość o terminowość realizacji zadań

    Samodzielność i odpowiedzialność

    Kreatywność i poczucie estetyki

    Umiejętność redagowania treści pod SM i www

    Zaangażowanie, pozytywne nastawienie i postawa pro-kliencka

    Bardzo dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego (min. B2)

    Mile widziane:

    • Zainteresowanie branżą modową
    • Znajomość programów: Asana, Modashio, SoTrender

    Oferujemy:

    Stabilne zatrudnienie w agencji 360 z 20-letnim stażem na rynku

    Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej (min. 3 dni w biurze na Żoliborzu, maks. 2 dni w domu)

    Możliwość rozwoju zawodowego

    Nieformalną, przyjazną atmosferę pracy w młodym, kreatywnym zespole

    Komputer i telefon służbowy

    Lekcje języka angielskiego

    Dotarłeś/aś tu? Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do aplikowania