Technik serwisu HVAC - małopolskie, Polska - Praca Sp. z o.o.

    Praca Sp. z o.o.
    Praca Sp. z o.o. małopolskie, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Czego oczekujemy?

    Minimum rok doświadczenia w sektorze HVAC

    Certyfikat F-GAZ, preferowane uprawnienia SEP

    Prawo jazdy kat. B

    Zdolności techniczne i samodzielność

    Twoje przyszłe zadania obejmują:

    Serwisowanie systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,

    Instalowanie urządzeń,

    Diagnostykę oraz naprawę usterek.

    Na co możesz liczyć?

    Konkurencyjne wynagrodzenie

    Umowa o pracę, stałe godziny pracy

    Rozwój zawodowy i szkolenia

    Przyjazna atmosfera

    Samochód służbowy

    Benefity (pakiet medyczny i sportowy)

  • Praca Sp. z o.o. małopolskie, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Twoje przyszłe zadania obejmują:Serwisowanie systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, · Instalowanie urządzeń, · Diagnostykę oraz naprawę usterek. · Czego oczekujemy?Minimum rok doświadczenia w sektorze HVAC · Certyfikat F-GAZ, preferowane uprawnienia SEP · Prawo jazdy kat. B ...