Kontroler / Kontrolerka Jakości - Rzepedź, Polska - Nowy Styl

    Nowy Styl
    Nowy Styl Rzepedź, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Naukowa
    Opis
    Twój zakres obowiązków:

    przeprowadzanie kontroli jakościowej wyrobów i podzespołów produkowanych w NS

    wydawanie ocen jakościowych w oparciu o dokumentację oraz wymagania jakościowe klientów

    prowadzenie zapisów jakościowych zgodnie z obowiązującymi procedurami

    montaż kontrolny wyrobów gotowych

    współpraca z pracownikami innych zakładów NS w zakresie dotyczącym zagadnień jakości

    inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych w swoim obszarze pracy

    Nasze wymagania:

    wykształcenie techniczne, min. średnie

    znajomość obsługi przyrządów pomiarowych

    znajomość metrologii warsztatowej oraz umiejętność posługiwania się dokumentacją konstrukcyjną i technologiczną

    umiejętność posługiwania się programami: Excel, Word, PowerPoint

    prawo jazdy kat. B

    Mile widziane:

    znajomość systemu IFS8

    Oferujemy:

    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej

    różnorodność realizowanych zadań

    profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu

    benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach