Kupiec - Siedlce, Polska - Ren Sp. z o.o.

    Ren Sp. z o.o.

    GRUPA REN - ogólnopolski dystrybutor artykułów mrożonych, wchodzący w skład Grupy Kapitałowej Specjał zatrudni doświadczonego pracownika na stanowisko: KUPIEC

    Kupiec

    Miejsce pracy: Siedlce

    Twoje zadania:

    • Bieżąca współpraca z dostawcami poprzez składanie zamówień,
    • Organizacja akcji promocyjnych wspierających sprzedaż;
    • Realizacja celów sprzedaży i marży,
    • Codzienna współpraca z działem sprzedaży i logistyki oraz pozostałymi działami firmy,
    • Nadzór nad statusem prowadzonych procesów zakupowych,
    • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami,
    • Analiza oraz dobór dostawców na rynku,
    • Tworzenie i rozliczanie dokumentacji handlowej,
    • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z dostawcami.

    Nasze oczekiwania:

    • Znajomość oferty oraz producentów artykułów spożywczych,
    • Min 2-letnie doświadczenie na stanowisku kupca w branży FMCG,
    • Praktyczna znajomość MS Excel,
    • Umiejętność myślenia analitycznego,
    • Szybkość i sprawność działania,
    • Umiejętność ustalania priorytetów.

    Oferujemy:

    • Pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego,
    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o systemem premiowy,
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
    • Pakiety sportowe - Medicover Sport,
    • Dostęp do platformy zakupowej Specjał Finanse,
    • Liczne wycieczki i imprezy firmowe.