Specjalista ds. Mechanicznych - Pruszków, Polska - Budimex SA

    Budimex SA
    Budimex SA Pruszków, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Twoje przyszłe zadania:

    Realizacja bieżących zadań w zakresie przeprowadzania prac związanych z utrzymaniem i naprawą maszyn i urządzeń mechanicznych (roboty ziemne),

    Diagnozowanie i usuwanie awarii, przeprowadzanie przeglądów oraz konserwacji maszyn i urządzeń (maszyny bitumiczne),

    Realizacja prac zgodnie z przyjętym dla projektu budżetem i harmonogramem.

    Oczekujemy od Ciebie:

    Wykształcenie średnie (mechaniczne, mechatronika, budownictwo lub inne pokrewne),

    Doświadczenie na podobnym stanowisku,

    Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej,

    Prawo jazdy kat. B,

    Dobra znajomość pakietu MS Office.

    Zdolność do szybkiego reagowania w sytuacjach awaryjnych

    Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań.

    Co oferujemy:

    Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

    Atrakcyjny system premiowy,

    Opiekę medyczną w Medicover (pakiet dla pracownika finansowany przez pracodawcę z możliwością objęcia członków rodziny za dodatkową opłatą),

    Ubezpieczenie na życie w Uniqua,

    Dodatkowy dzień urlopu w urodziny lub imieniny,

    Ciekawy program szkoleń i możliwość rozwoju w ramach struktur wewnętrznych,

    Sekcje sportowe.

  • Budimex SA Pruszków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Oczekujemy od Ciebie:Wykształcenie średnie (mechaniczne, mechatronika, budownictwo lub inne pokrewne), · Doświadczenie na podobnym stanowisku, · Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej, · Prawo jazdy kat. B, · Dobra znajomość pakietu MS Office. · Zdolność do ...