Strzelce Opolskie

    Automatyk Przemysłowy - Strzelce Opolskie, Polska - Gi Group

    Gi Group
    Gi Group Strzelce Opolskie, Polska

    4 dni temu

    Gi Group background

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

    Automatyk Przemysłowy

    Numer referencyjny: 13629

    Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

    Zadania:

    • Bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji technicznych w zakładzie
    • Nadzorowanie ciągłości pracy zautomatyzowanych ciągów technologicznych w zakładzie
    • Prace naprawcze, serwisowe i remontowe z zakresu automatyki przemysłowej
    • Opracowywanie i zarządzanie dokumentacją techniczną
    • Zapewnienie ciągłości produkcji
    • Kontrola i opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne
    • Uprawnienia elektryczne i pomiarowe, eksploatacja oraz dozór gr. 1, gr. 2
    • Uprawnienia na podnośniki nożycowe
    • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym min. 3 lata
    • Obsługa komputera oraz programów MsOffice (Word, Excel, PowePoint)

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznej, międzynarodowej firmie
    • Atrakcyjny pakiet benefitów ( m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, spotkania integracyjne i inne)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Nagroda jubileuszowa za staż pracy
    • Dofinansowanie do posiłków