Operator Wózka Widłowego - Katowice, Polska - Human&Hunter

    Human&Hunter

    Human&Hunter Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów.

    Nr 6664 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

    Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Operator Wózka Widłowego

    W Human&Hunter czeka na Ciebie:

    • bezpośrednie zatrudnienie u Klienta na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
    • atrakcyjne wynagrodzenie ,
    • system premiowy,
    • system nagród KAIZEN,
    • opiekun, który poprowadzi cię przez cały okres wdrożenia na stanowisko,
    • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej,
    • bogaty pakiet benefitów (karta Multisport, OK System, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
    • dofinansowanie do kolonii dla dzieci, wczasy pod gruszą,
    • bony żywnościowe, bony i paczki świąteczne,
    • sekcje sportowe,
    • darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Tychy, Katowice, Olkusz, Sławniów, Ogrodzieniec, Mysłowice, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin, Bytom).

    Zakres zadań:

    • przewożenie ciekłego żeliwa na terenie działu odlewania,
    • rejestrowanie transportów w dokumentacji,
    • zgłaszanie problemów technicznych,
    • utrzymywanie porządku i czystości na swoim stanowisku pracy.

    Oczekiwania wobec Kandydatów:

    • posiadanie uprawnień UDT: operator wózka jezdniowego,
    • umiejętność wymiany butli,
    • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego czołowego,
    • dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym.