Włoszczowa

    Frezer - obsługa frezarek konwencjonalnych - Włoszczowa, Polska - ZPUE S.A.

    ZPUE S.A.
    ZPUE S.A. Włoszczowa, Polska

    5 dni temu

    ZPUE S.A. od 35 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 3500 osób. Jesteśmy krajowym liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy nowoczesne rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Frezer - obsługa frezarek konwencjonalnych

    Miejsce pracy: Włoszczowa

    Kluczowe zadania:

    • Wykonywanie elementów na podstawie dostarczonej dokumentacji lub wytycznych;
    • Dobór właściwych parametrów obróbki w zależności od materiału i narzędzi;
    • Obsługa konwencjonalnych maszyn skrawających.

    Nasze wymagania:

    • Umiejętność posługiwania się narzędziami do obróbki skrawaniem, pomiarowymi i kontrolnymi;
    • Umiejętność dobru bieżących parametrów skrawania;
    • Znajomość rysunku technicznego;
    • Wykształcenie zawodowe.

    Co oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
    • Zmianowy system pracy;
    • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
    • Wsparcie we wdrożeniu.

    CV prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj

    Prosimy o załączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli zgody, w następującym brzmieniu:

    Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. '

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.