Kontroler Sprzedaży - Warszawa, Polska - Red Bull Sp. z o. o.

    Red Bull Sp. z o. o.
    Red Bull Sp. z o. o. Warszawa, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Sprzedaż

    RED BULL - Dodajemy skrzydeł ludziom i pomysłom od 1987 roku

    W 1987 roku, Red Bull stworzył nie tylko nowy produkt, ale również całkowicie nową kategorię produktów – napoje energetyczne. Dzisiaj firma Red Bull to ponad 8000 osób w ponad 165 krajach i ponad 6 miliardów sprzedanych puszek rocznie. Świat Red Bulla tworzy przestrzeń dla ludzi, którzy chcą być aktywni, mają swoje pasje i chcą się rozwijać. Zobacz na czym polega różnica.

    Red Bull jest marką premium nastawioną na wysoką marżowość. Jako członek zespołu finansowego Twoim zadaniem będzie wspieranie działów komercyjnych w budowaniu rosnącego i zyskownego biznesu.

    Kontroler Sprzedaży

    Warszawa

    Zakres obowiązków, które Ci powierzymy:

    WSPARCIE ZESPOŁU SPRZEDAŻY W ZARZĄDZANIU MARŻOWOŚCIĄ KLIENTÓW

    • kontrola warunków handlowych
    • analiza marżowości klientów
    • analiza działań promocyjnych

    ZAMKNIĘCIE MIESIĄCA I ZAMKNIĘCIE ROKU

    • kontrola i akceptacja rezerw związanych z warunkami handlowymi
    • kontrola aktualnego wykonania budżetów Trade Marketingu i zasadności utworzonych rezerw
    • zapewnienie zgodności systemów finansowych
    • przygotowanie informacji dla audytorów i współpraca z audytorami

    PLANOWANIE I PROGNOZOWANIE

    • konsolidacja indywidualnych planów poszczególnych klientów w segmenty i grupy klientów podczas opracowywania budżetu na rok następny
    • wsparcie i inspiracja zespołu sprzedażowego celem szukania najlepszych rozwiązań

    RAPORTOWANIE I ANALIZY

    • analizowanie zmian wolumenu, zmian ceny lub wpływ asortymentu produktu na marżowość poszczególnych klientów jak i całego biznesu
    • analizowanie ryzyka finansowego dla poszczególnych klientów

    Twoje kompetencje i dziedziny wiedzy, które najbardziej przydadzą się na tym stanowisku:

    • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Wysoce rozwinięte zdolności analitycznego i logicznego myślenia
    • Umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych i wielowymiarowymi bazami danych
    • Umiejętność analizowania i formułowania istotnych biznesowo wniosków łącząc informacje z wielu źródeł
    • Biegłość w pracy z aplikacjami do analizy danych (MS Excel, BI)
    • Dobrze rozwinięte umiejętności w zakresie komunikacji wewnątrz organizacji celem pozyskiwania danych analitycznych
    • Dobrze rozwinięte umiejętności prezentacji wyników pracy
    • Umiejętność dobrej organizacji pracy, działania w uporządkowany sposób
    • Proaktywność, samosterowność i motywacja wewnętrzna
    • Zdolność do efektywnego działania w sytuacjach presji czasowej i różnych wyzwań w tym samym czasie
    • Umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej

    Myślisz, że się nadajesz?

    Chcemy, aby Twoje zgłoszenie odzwierciedlało Twój charakter - jakie są Twoje motywacje i skąd bierze się Twoje przekonanie, że to miejsce właśnie dla Ciebie