Specjalista ds. kontrolingu - Jelcz-Laskowice, Polska - Jelcz Sp. z o.o.

    Jelcz Sp. z o.o.
    Jelcz Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Księgowość / Finanse
    Opis
    Twój zakres obowiązków

    Sporządzanie raportów i analiz finansowych wraz z ich interpretacją (przychody, struktura kosztów, odchylenia wyników w stosunku do prognoz);

    Analiza zapasów magazynowych;

    Sporządzanie raportu przychodów ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów;

    Sporządzanie analizy miesięcznych kosztów oraz weryfikacja poprawności księgowań w systemie;

    Zbieranie danych dotyczących realizowanych umów przez Spółkę;

    Sporządzanie rezerw RMB w zakresie wydatków, kar umownych itp.;

    Sporządzanie zestawienia wydatków: inwestycyjnych, remontowych i marketingowych wraz z ich uzgadnianiem;

    Sporządzanie analizy miesięcznej kosztów w podziale na MPK wraz z wyjaśnieniami.

    Nasze wymagania

    Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia);

    Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;

    Zaawansowana znajomość obsługi pakietu MS OFFICE (przede wszystkim MS Excel);

    Umiejętność konstrukcji złożonych plików budżetowych;

    Znajomość kategorii ekonomicznych z zakresu rachunku wyników, bilansu i cash flow;

    Sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, staranność, terminowość, komunikatywność;

    Zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków;

    Umiejętność współpracy z zespołem.

    To oferujemy

    Karta MultiSport – oferujemy kilka pakietów do wyboru z dofinansowaniem dla pracownika w wysokości 50%;

    Stabilne warunki zatrudnienia – Umowa o pracę;

    Opieka medyczna LUXMED – Bezpłatna opieka medyczna dla pracowników;

    Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych – Dodatki na Święta oraz urlop;

    Dodatek motywacyjny;

    Dofinansowanie do posiłków;

    Rozwój zawodowy – Szkolenia zawodowe, możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

    Benefity

    Dofinansowanie zajęć sportowych;

    Prywatna opieka medyczna;

    Dofinansowanie nauki języków;

    Dofinansowanie szkoleń i kursów;

    Dodatkowe świadczenia socjalne;

    Dofinansowanie wypoczynku;

    Możliwość uzyskania uprawnień;

    Dodatkowy urlop.