Warsaw

    Inżynier Budowy-roboty żelbetowe - Warsaw, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Jesteś absolwentem studiów technicznych? Chciałbyś współpracować z firmą generalnego wykonawstwa o ugruntowanej pozycji, prężnie rozwijającej się, inwestującej w swoich pracowników? Nie czekaj, aplikuj do nas już teraz Praca marzeń czeka tuż za rogiem.

    oferujemy

    • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B/ umowę o pracę
    • nowoczesny sprzęt
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • praca w stabilnej i rozwijającej się firmie
    • benefity pozapłacowe
    • uczestnictwo przy ciekawych realizacjach

    zadania

    • nadzór nad realizacją prac ogólnobudowlanych
    • koordynowanie i nadzorowanie prac wykonawców
    • dbałość o zachowanie standardów jakości i technologii
    • rozwiązywanie problemów technicznych powstających w wyniku procesu budowlanego
    • weryfikacja rysunków technicznych w celu odnalezienia kolizji
    • monitorowanie i kontrolowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów
    • raportowanie i stały kontakt z Project Managerem
    • wykonywanie innych czynności niezbędnych do realizacji kontraktu

    oczekujemy

    • ukończone studia na kierunku technicznym
    • wyobraźnia przestrzenna i techniczne myślenie
    • umiejętność korzystania z oprogramowania: Autocad, MS Office
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • zorganizowanie, pracowitość i komunikatywność
    • otwartość na nowe wyzwania zawodowe

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • BERGMAN ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Inżynier Budowy

    1 tydzień temu

    BERGMAN ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warsaw, Polska

    Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje s ...

  • Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

    Prawnik

    Climatic Sp. z o.o. Sp. k. Reguły, Polska

    Twój zakres zadań: · Jesteśmy firmą prężnie rozwijającą się, do swojego zespołu poszukujemy jeszcze kilku dobrych współpracowników. · Kompleksowa obsługa prawna procesu inwestycyjnego (w tym realizowanego w reżimie ustawy Prawo zamówień publicznych), w szczególności: bieżąca wspó ...

    Prawnik

    Climatic Sp. z o.o. Sp. k. Reguły, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasze wymagania:Ukończona lub rozpoczęta aplikacja adwokacka/radcowska; · Doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej przedsiębiorców; · Znajomość prawa cywilnego (w tym głównie prawa zobowiązań), ksh, przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych; Znajomość ustawy Prawo budowlane bę ...