Częstochowa

    Programista Cobot - Częstochowa, Polska - ZF Group

    ZF Group
    ZF Group Częstochowa, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 2 dni temu

    ZF Group background
    Opis

    Req ID Częstochowa PSS Prod., Poland

    Zadania

  • Przygotowanie i testowanie oprogramowania robotów w tym robotów współpracujących
  • Konfiguracja i uruchamianie robotów przemysłowych
  • Współpraca z producentami maszyn w zakresie implementacji robotów do nowych lub istniejących procesów produkcji
  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie projektowania maszyn produkcyjnych dla nowych lub istniejących procesów
  • Współpraca w ramach zespołu projektowego dla nowych linii produkcyjnych
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej
  • Koordynowanie prac nad analizą ryzyka proponowanego zrobotyzowanego rozwiązania
  • Koordynowanie prac nad przygotowaniem niezbędnych dokumentów do certyfikacji CE zrobotyzowanych stanowisk pracy
  • Koordynowanie prac nad posadowieniem robotów współpracujących i wyposażenia ich w systemy chwytakowe
  • Analiza, korekty i rozwój istniejącego oprogramowania parku maszynowego robotów współpracujących
  • Wdrażanie zmian inżynieryjnych, uruchamianie procesów, robotów, systemów wizyjnych itp.
  • Praca stacjonarna, jednozmianowa
  • Profil Kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne - automatyka, robotyka, informatyka, elektrotechnika, elektronika lub pokrewne
  • Co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego związanego z programowaniem robotów
  • Znajomość programowania systemów wizyjnych
  • Znajomość programowania sterowników PLC Siemens
  • Znajomość przemysłowych standardów i protokołów komunikacyjnych
  • Znajomość dobrej praktyki inżynieryjnej
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Analityczny sposób myślenia, kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Otwarty umysł na współpracę oraz nowe rozwiązania
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Oferujemy

  • Pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System benefitów
  • Współfinansowaną prywatną opiekę medyczną